Uszlachetnianie

Wyszukany rodzaj uszlachetnień wyróżni Twój produkt spośród wielu innych, zwykłych opakowań. Poza tym, celami uszlachetniania wyrobów poligraficznych są:

  • podnoszenie wizualnych walorów powierzchni,
  • zwiększenie wytrzymałości mechanicznej podłoża (np. na rozciąganie),
  • zwiększenie wytrzymałości mechanicznej powierzchni (np. na ścieranie),
  • zwiększenie odporności powierzchni na agresywne czynniki środowiska (np. światło, wilgoć, woda, utlenianie).

Nie wiesz co wybrać? Nie przejmuj się! Doradzimy!

Lakier punktowy

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zastosowanie farby efektowej na całej powierzchni, czy wolisz atrakcyjny optycznie i dotykowo kontrast między szorstką powierzchnią a gładką błyszczącą farbą: wynik jest zawsze imponujący dzięki niezwykłemu wyglądowi.

Hot-stamping

Hot-stamping, zwany również hot-printem lub termodrukiem, to metoda wytłaczania na gorąco, pozwalająca uzyskać najczęściej pozłacane lub posrebrzane wydruki. Nadamy jeszcze większej wyjątkowości i szlachetności Twoim produktom, przez co będą jedynymi w swoim rodzaju.

Tłoczenie

Wytłaczane powierzchnie w subtelny sposób tworzą wrażenia dotykowe. Tworzymy nawet skomplikowane motywy z najwyższą precyzją – od podkreślonego kolorystycznie tłoczonego logo na Twoim papierze firmowym po złożone opakowania z tłoczeniem na gorąco.

Sztancowanie

Wydruki wycinamy i przycinamy, nadając im indywidualny charakter. Możliwe jest również wykonanie skróconych okładek, wyprofilowanych okienek podglądowych oraz dziurkowania logo. Wizytówki i zaproszenia w nietypowych formach.