Hot-stamping – uszlachetnianie dla wymagających

20 kwietnia 2021

Uszlachetnianie służy wizualnemu wyróżnieniu produktów. Dodaje im klasy, stylu, elegancji i nadaje oryginalny wymiar. Sprawia, że to właśnie te produkty zostaną zapamiętane przez odbiorców.

Metod uszlachetniania jest wiele: tłoczenie suche, laminowanie czy lakierowanie wybiórcze, jednak to hot-stamping jest uszlachetnieniem, które wynosi produkty ponad przeciętność.

Jakich rezultatów można oczekiwać? Uzyskiwane hot-stampingiem efekty mogą być za każdym razem inne. Mieniące się różnymi kolorami folie na dowolnych elementach wydruku dodają charakteru i zwiększają prestiż produktów, wytłoczenia nadają produktom unikalności i pozwalają w niezwykle elegancki oraz stylowy sposób spersonalizować wydruki. Możliwości jest nieskończenie wiele – granica leży tam, gdzie sięga wasza wyobraźnia.

Jakie wydruki można poddać uszlachetnianiu? Właściwie wszystkie! Od kalendarzy, przez eleganckie opakowania, aż po materiały reklamowe i identyfikacyjne.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. A jeśli hot-stamping ma przed tobą jakieś sekrety i chciałbyś zapoznać się bliżej z tą techniką uszlachetniania – nasi konsultanci są do dyspozycji, skontaktuj się z nami!